Sektör Menüsü

Özen Mühendislik

Hakkımızda

2017 yılında kurulan ÖZEN MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren güçlü, dinamik kadrosu ve kaliteli üretim anlayışı sayesinde Karaman ’da proje ve inşaat işlerinin aranılan firması haline gelmiştir.

Modern dünyanın inşaat teknolojilerini kullanarak yola çıkan Özen Mühendislik, mühendislikten gelen tecrübesiyle geleceğin inşaat dünyasına kendini hazırlamaktadır. Projelerinde müşteri ve toplumsal beklentileri ön planında bulunduran Özen Mühendislik inşaatlarında depreme dayanıklı binalar yapmaktadır. Üstlendiği projeleri gerçekleştirirken; modern dünya tarzında kaliteli, müşteri odaklı ve çevreye duyarlı projeler geliştirmeyi hedeflemiştir.  Kaliteden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile endüstri yapılar, konut yapıları, bütün alt ve üst yapı proje ve taahhüt işleriyle kendini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Kuruluşundan bu yana gelişen teknolojik ürünleri tüm proje ve inşaatlarında uygulamasını prensip edinip toplum ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunarak ticari ilişkileri bakımından güvenilir, maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile daima kaliteli ve uygulanabilir çözümler sunan bir mimarlık ve mühendislik firmasıyız. ÖZEN MÜHENDİSLİK olarak kalite bilinci ve takım anlayışı ile çağdaş teknolojiye egemen, müşteri memnuniyeti ön planda, çevreye duyarlı projeler geliştiren lider bir firma olmak en önemli prensibimizdir. Yetişmiş tecrübeli teknik personel ile müşteri beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmak, hizmet sonrası da yanlarında olarak müşterilerin sadakatini kazanarak aranılır olmak var olma amacımızdır. Adımlarımızı geleceğimizin ihtiyaçlarını düşünerek atmakta olan şirketimiz kalitesinden ödün vermeden yaptığı yatırımlar ve tamamladığı eserlerle her geçen gün biraz daha güçlenmektedir.

Kalite Politikamız

  • İŞİMİZE BAĞLILIK

    Müşterilerimize destek ve erişilebilirlik sunarken, kaliteli materyalleri kullanarak en üst düzeyde profesyonellik ile projelerin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.Her yaptığımız projeyi daha ileri seviyeye taşıma arzusunu ilk günkü gibi yüreğimizde taşıyoruz.

  • DÜRÜSTLÜK

    Bizim için dürüstlük tek politikadır ve tüm projeleri sadece müşterilerimizle değil, aynı zamanda tedarikçilerimiz için de dürüstlükle tamamlamaya çalışıyoruz.

  • YENİLİKÇİ ANLAYIŞ

    Müşterilerimizle belirlenen zaman çizelgesi dahilinde tüm projeleri tamamlamayı taahhüt ediyoruz. Yapı sektöründeki gelişimlere bağlı olarak tüm işlerin zamanında yapılmasını sağlamak için en yeni teknolojiyi ve araçları kullanırız, Aynı zamanda ayrıntılara dikkat eder ve her şeyin doğru yapılmasını sağlarız.